BEKARET TESTİ

 

Bekaret testi nedir nasıl yapılır şartları nelerdir, Bekaret testi ücreti fiyatları ne kadardır. Bekaret testini yapan doktorlar ve hastaneler kimlerdir, nerede yapılır. Bekaret testi raoru örneği nasıldır , geçerliliği ve adli önemi nedir, doktordan almak mümkün müdür.
Bekaret etesti nedir, aslında kızlık zarı muayenesi için halk arasında kullanılan yanlış bir tabirdir, fakat sık kullanılır, hymen muayenesidir.

Bekaret testi nasıl yapılır , bu ancak muayene ile anlaşılır. Yapılan muayene son derece kısa ve ağrısız bir muayene şeklidir. Jinekolog gazlı bez ile büyük dudakları ayırarak kızlık zarını gözler. Kendi kendine kızlık muayenesi olmaz.

Bekaret testi nerede yapılır kimler yapar. Jinekolog tarafından yapılır.Ayna ile zarı görebilirsiniz ancak bunu yorumlamak bri doktor tarafında olmalıdır ve deneyim gerektirir. Bazı durumlarda jinekolog bile buna karar veremeyebilir ve kolposkopik incelemeye gereksinim duyabilir. Özellikle doğal çentik bulunan kızlıkzarı hymen varlığında karar vermek güç olabilmektedir.

Bekaret testi fiyatları ücreti basit bir jinekolojik muayene fiyatı ile eşdeğerdir, ayrıca bir muayene ücreti alınmaz, zaten çok basit bir muayene şeklidir. Bekaret testi raporu örneği de olmaz sadece adli durumlarda adli tabiplik tarafından veya devlet hastanesinde bir kurul muayenesi ile bekaret raporu örneği düzenlenmektedir.Bekaret testi yapan hastaneler doktorlar ve jinekolog lara ulaşmak için sayfamızın altındaki iletişim bağlantısını ziyaret ediniz.