BEKARET

 

Bekaret nedir ne anlama gelir , toplumdaki önemi nedir. Bekaret nasıl anlaşılır kontrolu muayenesi nasıl ve kim tarafından yapılır, bakirelik eş anlamlı mıdır.
Bekaret testi ne demek, jinekolojik muayene ile mi test yapılır. Bekaret testi fiyatı ücreti nedir, n zaman hangi şartlarda yapılması gerekir.
Bekaret hapı diye bir hap var mıdır, yapay bir zar mıdır. Bekaret raporu nasıl alınır, kimler verir ücreti fiyatı ve önemi nedir.

Bekaret kızlık zarı bozulmamış bakire anlamına gelmektedir. Sağlam hymen kızlık zarı önemli olduğu için toplumumuzda özellikle aranmaktadır.


BEkaret nasıl anlaşılır, kızlık zarı muayenesini kadın kendi kendine veya bir ayna yardımı ile yapması ve anlaması mümkün değildir nedir, kanam olması hymenin yırtıldığına bekaret bozulmasına her ne kadar işaret ederse etsin mutlaka bir muayene gerekmektedir. Bekaret kontrolu muayene ile bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılır, ağrı ve kanama olmaz, görsel bir muayene şeklidir.


Bekaret testi olarak da isimlendirilen işlem aslında kızlık zarı muayene sidir be uzman bir doktor tarafından kolaylıkla yapılır


Bekaret raporu ise bir çeşit kızlık zarı raporu olup adli tabip uzmanlarınca verilmektedir.
Bekaret hapı diye bir hap yoktur, yapay kızlık zarı halk arasında bazen bu şekilde adlandırmaktadır. Hap kullanarak kanam sağlanması tıbben mümkün değildir.